Витрачені зараз кілька десятків гривень можуть зберегти вам десятки й сотні тисяч, а іноді навіть мільйони.

Страхування під час подорожей

є обов’язковою вимогою в багатьох країнах. В Україні, на жаль, на це питання часто закривають очі. Тим не менш, ми наполегливо рекомендуємо мати поліси туристичного страхування, якщо ви знаходитесь далеко від дому, щоб убезпечити себе й свій бюджет від можливих ризиків.

Ми рекомендуємо страхувати не тільки себе від медичних витрат та нещасного випадку, але й багаж, який може загубитися же мы рекоме в дорозі, і цивільну відповідальність, коли ви можете випадково завдатки шкоди об’єкту розміщення (в такому випадку страховий поліс покриває до 30% страхової суми, на яку застрахований подорожуючий).

Оформити поліс можна онлайн, після оплати поліс надійде на ваш e-mail. Якщо ви боїтеся зробити щось не так, зв’яжіться з нами, і ми допоможемо у виписці. Виписаний поліс можна роздрукувати або зберегти в електронному вигляді. Електронні страхові поліси мають таку саму повну юридичну силу, як і паперові.

Середня вартість 13-14 грн. на день

Зверніть увагу! Середня вартість полісу страхування з покриттям медичних витрат, нещасного випадку та цивільної відповідальності складає лише 13-14 грн. на день на людину. 

Для осіб від 60 років страховими компаніями застосовуються додаткові коефіцієнти, наявність яких обумовлена підвищеними ризиками для цієї категорії застрахованих осіб.

Ми готові прийти на допомогу!

Якщо знадобиться допомога в виписці страхового полісу, наші контакти незмінні:
+380 68 602 1049 (Vodafone, Viber, WhatsApp);
info@villaoleksy.com.ua .

Сервісний збір при виписці страховий полісів нашими спеціалістами складає 100 грн. і додається до загальної вартості кожного виписаного страхового полісу.